Fiziki Güvenlik Hizmetleri

Fiziki Güvenlik Hizmetleri, özel güvenlik hizmetlerinin başında gelmektedir. Başarılı bir fiziki güvenlik için ciddi bir altyapı gerekmektedir. Bu altyapı kapsamında alanında uzman, profesyonel bir ekibin yetiştirilmesi, kullanılması, teknolojik güvenlik hizmetlerinden profesyonel olarak kullanılması vs. gibi uygulamalar hazırlanmalıdır.

Fiziki güvenlik hizmetleri, 5188 sayılı yasa kapsamında çalışma izni olan, alanında tecrübeli, fiziki olarak iş tanımına uygun özel güvenlik personelinin çalışmalarıyla üst düzey güvenlik önlemleri almak, var olan ve olası tehditlere karşı gerekli önlemleri alınması olarak tanımlanmaktadır. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle özellikle kurum ve kuruluşlar başta olmak üzere her alanda kullanılan elektronik güvenlik sistemleri ile birleştirilen fiziki güvenlik sistemleri daha etkili bir yapıya kavuşturulmuştur.

Özel fiziki güvenlik hizmetleri kapsamında öncelikle ihtiyaç belirlenir ve ihtiyaca göre bir tespit analizi yapılır. Yapılan durum tespitinden sonra güvenlik hizmetine ihtiyaç duyan kişiye özel eksiklikler tespit edilir ve özel güvenlik personeli ihtiyacı tamamlanır. Belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda kontrol mekanizmaları geliştirilir ve güvenlik çemberi oluşturulur.

Elektronik Güvenlik Hizmetleriyle Birlikte Kusursuz Fiziki Güvenlik Sağlıyoruz.

Fiziki güvenlik hizmetleri, bina, apartman, iş merkezi, resmi kurum ve kuruluş, organizasyonlar, stadyum güvenliği, fabrika ve tesis gibi alanlara istenmeyen ve zararlı kişilerin girmesini, olası tehditlerin giderilemsi için ve çoğunlukla diğer verilen güvenlik hizmetleriyle birleştirilerek verilen güvenlik hizmetleridir.

Atlantis Özel Güvenlik Hizmetleri, fiziki güvenlik konusunda verdiği hizmetlerde kendi bünyesinde uzman eğitimcileriyle yetiştirdiği özel güvenlik personelleri aracılığıyla hizmet vermektedir. Ayrıca alarm izleme merkezi ile, profesyonel güvenlik personelinin verdiği güvenlik hizmetine 7/24 katkı sağlanmaktadır. Alarm izleme merkezi, hem daha iyi ve profesyonel güvenliğin sağlanmasına hem de güvenlik personelinin her daim takip edilmesiyle daha kaliteli bir güvenlik hizmeti sunulmasına katkı sağlamaktadır.

Özel fiziki güvenlik ve diğer güvenlik hizmetleri için www.atlantisozelguvenlik.com adresini ziyaret edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.